Kontakta oss

NackaStrandsMässan AB
Postadress: Box 1114, SE –131 26 Nacka Strand, Sweden
Besöksadress: Augustendalstorget 6
+46 (0)8 505 844 70

Marianne Wallberg 
VD / Kontaktperson för externa arrangemang
marianne@nackastrandsmassan.se
+46 (0)705 84 94 94

Eva Grinvalde
Administration/Projektansvarig
eva@nackastrandsmassan.se
+46 (0)706 34 94 94

Heléne Reuterwall Thideman 
PR & Marknadsansvarig
helene@nackastrandsmassan.se
+46 (0)706 98 94 94

Malin Åkerström
Projektledare, Byggnadsvård & Trädgård
malin@nackastrandsmassan.se 
+46 (0)703 82 23 34

Mats Carnerup
Ekonomiansvarig
mats@nackastrandsmassan.se
+46 (0)707 53 38 64

Gatis Grinvalds
Husfar
gatis@nackastrandsmassan.se
+46 (0)737 58 95 67
 

OBS!
All teknisk service finns tillgänglig i husen, kontakta oss gärna för mer information.
Söker ni kreativa lösningar gällande AV?
Kontakta Christer Rising på AV-Poolen för information.
christer@av-poolen.se
+46 (0)708 17 25 55
http://www.av-poolen.se/#home